AutoBriam - to sú kvalitné a preverené jazdené autá za rozumné ceny

História:

2006

Firma Briam vznikla v roku 2006 ako spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním finančných a poistných produktov pre jazdené vozidlá do 3,5t.

2008

V roku 2008 naša spoločnosť otvorila prevádzku výkupu a predaja jazdených vozidiel a služieb stým spojených pod názvom AutoBriam.

2012

Firma Briam rozšírila svoje portfólio o dovoz a predaj jazdených vozidiel zo západnej Európy výlučne po 1 majiteľovi a tak je tomu až do dnes.

Súčasnosť:

V súčasnosti ponúkame komplexné služby v oblasti ponuky automobilov, od dovozu, predaja, financovania, poistenia, doplnené aj o predaj autosúčiastok na všetky typy vozidiel, a to všetko v príjemnom domácom prostredí.

Po telefonickom dohovore si môžete v prostredí nášho sídla v kľude obhliadnuť našu aktuálnu ponuku vozidiel aj so svojím mechanikom, ktorému dôverujete .K dispozícii máme auto-box so zdvihákom a diagnostickými prístrojmi na všetky značky a typy áut.

Sme síce mala rodinná firma ,no o to dôslednejšie sa snažíme vybrať z množstva jazdených vozidiel tie zaujímavé, zachovalé, cenovo dostupné a poskytnúť k ním kvalitné služby.

Prečo sa orientujme najmä na vozidlá zo zahraničia?

 • vďaka tomu, že jazdili po kvalitnejších cestách, sú zachovalejšie
 • nemávajú stočené kilometre
 • boli poctivo servisované
 • sú cenovo výhodnejšie a majú vyššiu výbavu v porovnaní s ponukou na domácom trhu


Vyžiadať ponuku

Máte vyhliadnuté vozidlo v niektorom bazári alebo ste ho našli niekde na inzeráte a chceli by ste ho prefinancovať? Kliknite na „Poslať ponuku“ a my Vám po vyplnení Vašich údajov zašleme konkrétnu ponuku na Vaše vysnívané vozidlo. V prípade záujmu sa pustíme do ďalších krokov vedúcich k schváleniu autoúveru/lízingu.

Poslať ponuku

Auto-úver a poistenie

Auto-úver:

Vybavíme Vám ten najvýhodnejší auto-úver na trhu aj na počkanie.

Ponuka auto -úverov:
 • auto-úver na: osobné, SUV a úžitkové vozidlá do 3,5t. nie staršie ako 11 rokov
 • na vozidlá nie staršie ako 4 roky, možnosť bankového lízingu
 • akontácia už od 0% ( individuálne posúdenie )
 • bez skrytých poplatkov
 • doba splácania od 24 do 96 mesiacov ( s možnosťou predčasného splatenia bez poplatkov )
 • možnosť úveru aj na motocykle, skútre a štvorkolky!

Poskytujeme možnosť uzatvorenia úverovej zmluvy aj na vozidlá, ktoré ste si vybrali na inzerát, od známeho, alebo z iného autobazáru , ktorý Vám nie je schopný poskytnúť ku kúpe Vami vybraného vozidla potrebné finančné služby za výhodných podmienok.

Podmienky pre získanie auto-úveru

Hlavnou podmienkou pre získanie financovania vozidla je Váš čistý úverový register. Ten môže byť bankový ako aj nebankový. Nepravidelné splácanie vašich úverov alebo pôžičiek v minulosti môže Vaše šance získať úver alebo leasing výrazne znížiť.

Pri právnických osobách a živnostníkoch platí ešte jedna podmienka: klient nesmie mať žiadne pozdĺžnosti voči finančnej správe, v sociálnej alebo zdravotnej poisťovni. Ak by náhodou v čase žiadosti o financovanie mal nejakú vedenú podlžnosť, je nutné tento záväzok uhradiť a dodať potrebné potvrdenie o bezdĺžnosti.

Doklady potrebné k posúdeniu žiadosti o auto-úver

1. Ak ste zamestnanec: Vaše zamestnanie musí trvať viac ako 3 mesiace (ukončená skúšobná doba). Preveruje sa Váš príjem, ktorý musí byť adekvátny k získaniu auto-úveru. Vo väčšine prípadov nám postačia Vaše dva doklady totožnosti ( Občiansky a vodičský preukaz ), kompletné údaje o zamestnávateľovi, tel. kontakt, výška mesačnej čistej mzdy, druh prac. pozície, dátum nástupu do zamestnania a technický preukaz od kupovaného vozidla.

2. Ak ste živnostník alebo vlastníte firmu: potrebujeme dva doklady totožnosti majiteľa spoločnosti alebo živnosti, údaje o spoločnosti resp. živnosti, tel. kontakt, výpisy z účtu za posledné 3 mesiace a technický preukaz od kupovaného vozidla. Živnosť musí trvať dlhšie ako 6 mesiacov a spoločnosť by mala podnikať dlhšie ako 6 mesiacov. V prípadoch, ak je spoločnosť v dobrej ekonomickej kondícii a má menej ako 6 mesiacov, sa dá udeliť výnimka. To isté platí aj pri živnostníkovi.

3. Ak ste zamestnaný v zahraničí: zamestnanie musí trvať viac ako 3 mesiace a musí byť na pracovnej zmluve jednoznačne napísané, že zamestnanie je na na dobu neurčitú. Ak ste zamestnaný na dobu určitú, bude potrebný k schváleniu úveru spoludlžník. Dokladovať treba: dva doklady totožnosti, pracovnú zmluvu, 3 výplatné pásky, 3 výpisy z účtu a technický preukaz od kupovaného vozidla.

4. Dôchodca: potvrdenie zo sociálnej poisťovne o poberaní dôchodku, dva doklady totožnosti a technický preukaz od vozidla. Samozrejme výška dôchodku musí byť adekvátna k požadovanej výške auto-úveru.

FAQ

1. Aké sú ďalšie výhody poskytnutia autoúveru u nás okrem rýchleho spracovania ?

V prvom rade to nie je len o rýchlosti schválenia úveru, ale najmä o jednoduchšom procese schvaľovania.

Klient nepotrebuje posielať veľké množstvo rôznych dokladov na posúdenie žiadosti o úver.

Ďalej je to široká ponuka úverových spoločností a bánk, s ktorými spolupracujeme.

2. V čom spočíva výhoda auto-úveru oproti leasingu?

Prvoradá výhoda auto-úveru je práve jednoduchšie schválenie auto-úveru a rýchlosť schválenia.

Leasing poskytnutý bankou je ako ktorýkoľvek iný produkt poskytnutý bankou ( to znamená zložitejší proces overovania príjmu a jeho dokladovanie ) .

Ďalšou veľkou výhodou auto-úveru je, že pri starších vozidlách si klient vie nastaviť dlhšiu dobu splácania, a to až 96 mesiacov pri vozidlách nie starších ako 7 rokov, čo je pri leasingu nemožné. Klient si tak vie nastaviť minimálne splátky na dlhšie obdobie a v prípade, že bude mať nasporené nejaké extra finančné prostriedky navyše, môže ich použiť na predčasné splatenie auto-úveru alebo na mimoriadnu splátku auto-úveru.

Pri auto-úvere nie je povinné havarijné poistenie čo pri väčšine leasingov je.

3. Aký úrok poskytujeme na auto-úvery?

Úroky sú individuálne od prípadu k prípadu, sadzby sa pohybujú v rozmedzí od 4,2% do 27,2%. Záleží najmä od roku výroby vozidla, doby splácania, typu vozidla a zloženej akontácie.

4. Nemôžem si radšej požičať na auto peniaze z banky? V čom je to výhodnejšie v porovnaní s bankou?

Áno, môžete si požičať peniaze z banky ak nemáte ani na akontáciu, no pri auto-úveroch vieme zabezpečiť oveľa výhodnejšie úročenie. Schvaľovací proces je oproti úveru z banky jednoduchší a na momentálnu finančnú situáciu klienta sa prihliada s väčšou benevolenciou, nakoľko je to úver so zabezpečením, čo predstavuje založenie vozidla v prospech spoločnosti poskytujúcej auto-úver. Držiteľom a majiteľom vozidla budete naďalej vy.

Zamestnancovi -FO-stačí predložiť dva doklady totožnosti a podnikateľovi stačí predložiť dva doklady totožnosti a 3 posledné výpisy z účtu, čo pri bankách ani z ďaleka nestačí. Podnikatelia nemusia dokladovať daňové priznania ani iné výkazy a často krát sa spustí financovanie na oveľa vyššie sumy aké by ste dostali v bankách.

Bez potvrdenia o príjme to nepôjde

Keď si budete vybavovať žiadosť o úver, budete okrem 2 dokladov totožnosti a údajov o svojom zamestnávateľovi potrebovať aj aktuálne Potvrdenie o príjme. Potvrdenie o príjme je napríklad potvrdenie o výške príjmu, výpisy z účtov, daňové priznanie, výmer dôchodku, výplatné pásky s pracovnou zmluvou, rozhodnutie o priznaní odmeny pestúna a podobne.

Najdôležitejšie na záver....

Ku každému prípadu pristupujeme individuálne a snažíme sa ho nastaviť tak, aby bola čo najväčšia pravdepodobnosť schválenia. Aj keď si myslíte, že úver nemôžete dostať, pokúsiť sa o to môžeme, a urobíme pre to maximum.

Žiadosti sú nezáväzné a neúčtujeme si žiadne poplatky.

Poistenie

Tak ako pri financovaní auto-úverom, aj pri poistení kladieme dôraz na to, aby ste získali len tie najvýhodnejšie podmienky.

Zákonné a havarijné poistenie sa Vám počíta vždy individuálne. Z pätnástich poisťovní, s ktorými spolupracujeme, Vám vyberieme na mieru šitú poistku. Dostanete len to najlepšie, čo je momentálne na trhu a urobíme to na počkanie.

V poistení Vám radi pomôžeme aj v prípade poistenia vlastného alebo cudzieho vozidla, nemusíte ho mať kúpené len od nás.

Doklady potrebné k uzatvoreniu poistenia:
 • fotokópia technického preukazu od vozidla
 • občiansky preukaz
Najdôležitejšie na záver....

V prípade, že sa rozhodnete uzatvoriť havarijnú poistku, ku každej havarijnej poistke dostanete kontakt na odborného pracovníka, ktorý Vám pomôže v prípade poistnej udalosti správne postupovať, čo je veľmi dôležité a užitočné !

Žiadosti o poistné ponuky sú nezáväzné a neúčtujeme si žiadne poplatky.

PZP POISTENIE ONLINE

Záručný program DEFEND Car Protect poskytuje široké poistné krytie blížiace sa k záruke výrobcu

Predĺžená záruka DEFEND Car Protect je istota, že v prípade nečakanej poruchy vozidla nebudete musieť siahať hlboko do vrecka, pretože toto poistenie pokrýva náklady na opravy v prípade náhlej a nepredvídateľnej mechanickej, elektrickej alebo elektronickej poruchy vozidla.

Záručný program DEFEND Car Protect je možné zrealizovať na jazdené vozidlá, ktoré nie sú v záruke výrobcu. Poskytuje pokoj a pocit bezpečia pre vodičov mladších modelov vozidiel a ponúka rozsiahly zoznam krytých súčiastok, ktorý je porovnateľný so zárukou výrobcu.

Vďaka flexibilným kritériám poskytne pokoj a pocit bezpečia.

Program DEFEND Car Protect je určený pre:

 • vozidlá mladšie ako 6 rokov
 • vozidlá so stavom do 200 000 najazdených kilometrov

Čo získate dopoistením?

 • Rozsiahly zoznam krytých súčiastok
 • Krytie na neobmedzený počet poistných udalostí až do výšky limitu poistného plnenia
 • Finančné zabezpečenie je poskytované spoločnosťou Fortegra Europe Insurance Company
 • Všetko je podporené rýchlym a kvalitným vybavovaním poistných udalostí
 • Poistiť je možné vozidlá do 3500 kg.
Možnosť výberu:
 • Poistná dobu až 3 roky
 • Limit poistného plnenia až do výšky obstarávacej ceny vozidla
 • Počet najazdených km za rok od 10 000 km až neobmedzene
 • Spoluúčasť od 0 do 330€
Viac informácií o DEFEND Car Protect

Spracovanie a ochrana osobných údajov

1. Spoločnosť BRIAM SK s.r.o. Hodská 378/28 , 924 01 Galanta IČO:47060464 (ďalej len „Spoločnosť") je prevádzkovateľom webovej stránky umiestnenej na adrese http://www.autobriam.sk
2. Ochrana súkromia všetkých užívateľov pri spracovaní osobných údajov je pre nás dôležitou záležitosťou. Ubezpečujeme Vás, že Vaše osobné údaje budú spracúvané v nevyhnutnom rozsahu, bezpečne a že nedôjde k ich úniku ani inému zneužitiu.
3. Práva a povinnosti Spoločnosti a Vás ako dotknutej osoby sú upravené najmä v nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (nariadenie o ochrane osobných údajov) („Nariadenie“) a zákone č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o doplnení niektorých zákonov („Zákon“).


Cookies
1. Spoločnosť nevyužíva na tejto webovej stránke súbory cookies, ktoré sú používané za účelom prispôsobenia zobrazenia webových stránok, merania návštevnosti webu. Informácie o našich stránokach zdielame zo spoločnosťami Google a Autobazar.EU portál s. r. o.

Kontaktný formulár
1. Spoločnosť spracováva v prípade Vašej požiadavky (vyplnenie kontaktného formuláru) nasledujúce osobné údaje:
meno a priezvisko emailová adresa telefónne číslo text správy
2. Meno, priezvisko, e-mailovú adresu a telefónne číslo je nutné spracovať pre vytvorenie ponuky služieb, komunikáciu o tejto ponuke, alebo za účelom odpovede na Vami zaslanú otázku, alebo inú požiadavku. Takéto spracovanie umožňuje čl. 6. ods. 1 písm. b) Nariadenia a/alebo ust. § 13 ods. 1 písm. b) Zákona. 3. Tieto osobné údaje budú Spoločnosťou spracovávané po dobu komunikácie o uzatvorení zmluvy medzi Vami a Spoločnosťou (prípadne po dobu komunikácie ohľadom inej otázky, alebo požiadavky), najdlhšie 2 roky od Vašej požiadavky (odoslania vyplneného kontaktného formuláru), ak Spoločnosti neudelíte súhlas k ďalšiemu spracovaniu.
3. Spracovanie osobných údajov je vykonávané priamo Spoločnosťou a jej zamestnancami. Všeobecné informácie k spracúvaniu osobných údajov Spoločnosťou v súvislosti so spracúvaním osobných údajov si Vás zároveň dovoľujeme informovať, že podľa Nariadenia a Zákona máte právo:

1. požadovať od Spoločnosť informáciu, ktoré Vaše osobné údaje spracúvame, prípadne žiadať kópiu týchto osobných údajov
2. požadovať od Spoločnosti vysvetlenie ohľadne spracovania Vašich osobných údajov a prípadne aj namietať spracúvanie Vašich osobných údajov
3. požadovať od Spoločnosti obmedzenie spracúvania Vašich osobných údajov
4. vyžiadať si od Spoločnosti prístup k Vašim osobným údajom a nechať ich aktualizovať alebo opraviť
5. požadovať od Spoločnosti výmaz Vašich osobných údajov – tento výmaz však bude mať za následok ukončenie komunikácie o Vašej požiadavke zo strany Spoločnosti a bude zabezpečený, ak nie je v rozpore s platnými právnymi predpismi a oprávnenými záujmami Spoločnosti, ktoré prevažujú nad požadovanou ochranou osobných údajov.

Týmto Vás zároveň chceme požiadať, aby ste nám poskytli vždy len aktuálne a správne osobné údaje, ktoré následne naša Spoločnosť bude spracúvať.V prípade, ak príde k zmene osobných údajov, prosíme Vás o oznámenie tejto skutočnosti bez zbytočného odkladu. Na ochranu Vašich osobných údajov pred neoprávnenými osobami a proti nezákonnému spracovaniu, nepredvídanej strate, zničeniu a poškodeniu, a to v online i off-line prostredí, používame fyzické, elektronické a organizačné opatrenia na predchádzanie vzniku takýchto situácií.

Ak ste vo veku 16 rokov a menej, požiadajte prosím skôr, než nám poskytnete akékoľvek osobné údaje, vašich rodičov či opatrovníkov o súhlas. Užívatelia bez takéhoto súhlasu nie sú oprávnení poskytnúť nám osobné údaje. V prípade pochybností o dodržiavaní povinností Spoločnosti súvisiacich so spracovaním osobných údajov sa môžete obrátiť priamo na našu Spoločnosť (kontaktné údaje uvádzame nižšie); alebo na slovenskom úrade pre ochranu osobných údajov, príp. u európskeho orgánu dohľadu. Kontaktné údaje na Spoločnosť v súvislosti so spracovaním osobných údajov:

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

autobriam@autobriam.sk

+421 915 979 434

NAŠE RECENZIE

Obhliadky vozidiel sú možné po telefonickom dohovore (Pondelok až Sobota)

BRIAM SK s.r.o.
Hodská 378/28 Galanta 924 01
GPS: 48.192369276107854,17.72248685359955

IČO: 47060646
DIČ: 2023769528
IČ DPH: SK 2023769528
Registrácia: Sro, 31651/T, Okresný Súd Trnava
IBAN: SK69 7500 0000 0040 1806 0165 (ČSOB)